Главная  /  Информация  /  Экономика и политика Украины  /  Сергій Тігіпко: «Посилення податкового тиску під час кризи неприпустиме»

Сергій Тігіпко: «Посилення податкового тиску під час кризи неприпустиме»

«Під час кризи грамотні уряду послаблюють податковий тиск, підтримують вітчизняного виробника – саме з цього починається нове економічне зростання".

"А ми бачимо урядову ініціативу, яка позбавляє підприємства обігових коштів і загрожує масовим скороченням робочих місць». Так кандидат в президенти України Сергій Тігіпко прокоментував ініціативу Державної податкової адміністрації про перехід на щомісячні платежі замість щоквартальних при сплаті податку на прибуток, а також про зміну порядку нарахування сплачуваних сум.

«Фактично в лобійованому податковою адміністрацією законопроекті йдеться про перехід на сплату податку авансом і незалежно від результатів господарської діяльності. Це просто вкладе економіку на лопатки», - стверджує Сергій Тігіпко.
«Країна потребує послідовного реформування податкової системи. Але замість цього ми бачимо гарячкові спроби уряду видавити з економіки ще мільярд-два, а там хоч трава не рости, - говорить політик. - Зниження і спрощення податків - ось єдиний правильний вихід із кризи, спосіб наповнення бюджету і придушення корупції».

Прес-служба Сергія ТігіпкаReal Estate Development Group

Каталог объектов

Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7,  участок 9.4 сотки. Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7, участок 9.4 сотки.
Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7, участок 9.4 сотки.
Подробнее

Гранитный карьер Гранитный карьер
Ориентир: Николаевская обл.
Карьерное поле: 23 га
Запасы: 2 490 000 куб.м

Подробнее

ЖК «Белый Парус»  пентхаус ЖК «Белый Парус» пентхаус
квартира, пентхаус
Месторасположение: ул. Литературная 1-А
Ориентир: Приморский район / 8-я ст. Б. Фонтана
Площадь: 208,4 м.кв.

Подробнее

Отель на Французком бул. Отель на Французком бул.
Ориентир: г. Одесса, Французский бульвар
Строение: 2 100 кв.м.
Зем. участок: 1 га

Подробнее