Главная  /  Информация  /  Экономика и политика Украины  /  Сергій Тігіпко: «Відносини з Америкою потребують перезавантаження»

Сергій Тігіпко: «Відносини з Америкою потребують перезавантаження»

«Україні слід запропонувати власний порядок діалогу з Вашингтоном».

Так кандидат в президенти України Сергій Тігіпко прокоментував вручення вірчих грамот новим послом США в Україні Джоном Тефтом. «Досі україно-американські відносини будуються під впливом стереотипів та ілюзій, які виникли в період помаранчевої революції. Політика попередньої адміністрації США щодо України виявилася неадекватною, а команда Барака Обами свою стратегію щодо Києва ще не сформулювала. Однак ще гірше, що українська політична еліта не має власного плану співпраці з Сполученими Штатами, який виходить за рамки надій на захист від уявних загроз. Все це після виборів потрібно буде змінювати», - заявив Тігіпко.

Він висловив думку, що в умовах очевидного падіння інтересу США до Східної Європи в цілому і в Україні зокрема, Києву випаде шанс запропонувати прагматичний порядок діалогу, який не перетворював би нашу країну на пішака в «великій грі» між Вашингтоном і Москвою. «Підтримка США необхідна у питаннях співпраці з МФВ і Всесвітнім банком, в справі використання потенціалу членства в СОТ для відстоювання інтересів українських експортерів. Намітилися хороші перспективи партнерства в сфері атомної енергетики, авіабудування, військово-технічної співпраці. Коли Ющенко піде, дружба з Сполученими Штатами Америки залишиться важливим фактором безпеки і розвитку України по ліберально-демократичній моделі. Але не потрібно допускати, щоб ініціативою в цих відносинах завжди володів Вашингтон, а ми лише намагалися сподобатися комусь в Білому домі, потрапляючи в непотрібні для нас авантюри, на кшталт афганської війни», - заявив політик.


Прес-служба Сергія Тігіпка


Real Estate Development Group

Каталог объектов

ЖК «Белый Парус»  пентхаус ЖК «Белый Парус» пентхаус
квартира, пентхаус
Месторасположение: ул. Литературная 1-А
Ориентир: Приморский район / 8-я ст. Б. Фонтана
Площадь: 208,4 м.кв.

Подробнее

Гранитный карьер Гранитный карьер
Ориентир: Николаевская обл.
Карьерное поле: 23 га
Запасы: 2 490 000 куб.м

Подробнее

Отель на Французком бул. Отель на Французком бул.
Ориентир: г. Одесса, Французский бульвар
Строение: 2 100 кв.м.
Зем. участок: 1 га

Подробнее

Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7,  участок 9.4 сотки. Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7, участок 9.4 сотки.
Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7, участок 9.4 сотки.
Подробнее