Главная  /  Информация  /  Экономика и политика Украины  /  Сергій Тігіпко: «Корупція – головний ворог України». Для успішної боротьби з корупцією у нинішньої влади немає ні бажання, ні професіоналізму.

Сергій Тігіпко: «Корупція – головний ворог України». Для успішної боротьби з корупцією у нинішньої влади немає ні бажання, ні професіоналізму.

Так кандидат у президенти України Сергій Тігіпко прокоментував дані дослідження про рівень корупції в Україні, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології. Відповідно до результатів опитування, кожен п'ятий українець за останній рік зустрічався з вимаганням хабара з боку чиновників. Більше половини опитаних вважають, що розмір хабарів за цей час зріс. Нещодавно міжнародна аудиторська компанія PricewaterhouseCoopers відвела Україні шосте місце в світі за рівнем економічної злочинності.

«Корупція пронизала всі сфери життя українського суспільства. Слабка, дезінтегрована влада не спроможна здолати це зло», - вважає Сергій Тігіпко. На його думку, досі боротьба з корупцією мала безсистемний характер, в результаті масштаби хабарництва тільки зросли. «Для мене боротьба з корупцією - це, перш за все, реформа держапарату, а саме - розмежування політичних та адміністративних посад. Політики не повинні призначати й звільняти чиновників, це не їхнє завдання. Так само як чиновники не повинні впливати на ухвалення політичних рішень і писати закони, - говорить Тігіпко. - Далі повинна бути реформа регуляторної та дозвільної системи, основою якої стане принцип відкритості. Ця відкритість повинна мати конкретні форми втілення: доступні реєстри судових рішень, земельні реєстри, списки підприємств, які перевіряються, та документів, що регламентують такі перевірки, і багато іншого. Словом, треба будувати ефективну, підконтрольну суспільству державну машину», - сказав Тігіпко

Прес-служба Сергія Тігіпка


Real Estate Development Group

Каталог объектов

ЖК «Белый Парус»  пентхаус ЖК «Белый Парус» пентхаус
квартира, пентхаус
Месторасположение: ул. Литературная 1-А
Ориентир: Приморский район / 8-я ст. Б. Фонтана
Площадь: 208,4 м.кв.

Подробнее

Отель на Французком бул. Отель на Французком бул.
Ориентир: г. Одесса, Французский бульвар
Строение: 2 100 кв.м.
Зем. участок: 1 га

Подробнее

Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7,  участок 9.4 сотки. Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7, участок 9.4 сотки.
Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7, участок 9.4 сотки.
Подробнее

Гранитный карьер Гранитный карьер
Ориентир: Николаевская обл.
Карьерное поле: 23 га
Запасы: 2 490 000 куб.м

Подробнее