Главная  /  Информация  /  Экономика и политика Украины  /  Мера Алупки затримали за розпродаж земель дитячого санаторію

Мера Алупки затримали за розпродаж земель дитячого санаторію

Мера Алупки Андрія Харитонова затримали в рамках кримінальної справи за фактом незаконного розпорядження земельними ділянками дитячого протитуберкульозного санаторію ім. А. Боброва, повідомляє «КоммерсантЪ-Украина».

Прес-секретар кримської прокуратури Наталія Бояркіна пояснила, що за даним фактом 20 квітня сімферопольський міжрайонний природоохоронний прокурор порушив кримінальну справу за ч. 3 ст. 365 КК («перевищення влади або службових повноважень, що спричинило важкі наслідки»).

«Тоді із земель оздоровчого призначення, що знаходяться в користуванні санаторію ім. Боброва, посадовими особами міськради були необгрунтовано вилучені і всупереч містобудівній документації передані у власність громадян шість земельних ділянок площею 0,01 га кожен для гаражного будівництва», - уточнила Бояркіна.

У даній кримінальній справі вчора також були затримані головний архітектор Алупки Сергій Ткаченко і землевпорядник Алупкінської міськради Сергій Рябченко. За інформацією видання, в даний час вони знаходяться в сімферопольському СІЗО.

Нагадаємо, Андрій Харитонов знаходиться в Республіканській клінічній лікарні ім. Н. Семашка. У лікарню мер потрапив після того, як вчора вранці співробітники Сімферопольської міжрайонної прокуратури, Головного управління МВС у Криму і спецпідрозділу «Беркут» у рамках розслідування кримінальної справи провели обшук у його будинку.


Элита Украины
 

Каталог объектов

Отель на Французком бул. Отель на Французком бул.
Ориентир: г. Одесса, Французский бульвар
Строение: 2 100 кв.м.
Зем. участок: 1 га

Подробнее

Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7,  участок 9.4 сотки. Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7, участок 9.4 сотки.
Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7, участок 9.4 сотки.
Подробнее

ЖК «Белый Парус»  пентхаус ЖК «Белый Парус» пентхаус
квартира, пентхаус
Месторасположение: ул. Литературная 1-А
Ориентир: Приморский район / 8-я ст. Б. Фонтана
Площадь: 208,4 м.кв.

Подробнее

Гранитный карьер Гранитный карьер
Ориентир: Николаевская обл.
Карьерное поле: 23 га
Запасы: 2 490 000 куб.м

Подробнее