Главная  /  Информация  /  Новости рынка недвижимости  /  Вітчизняні та міжнародні експерти обговорили земельну реформу в Україні.

Вітчизняні та міжнародні експерти обговорили земельну реформу в Україні.

 За сприяння Держгеокадастру відбувся круглий стіл «Чотири етапи земельної реформи в Україні: очікувані і фактичні результати. Узагальнення досвіду та аналіз наслідків».
Незалежна Група Макроекономічного Аналізу та Прогнозування за підтримки Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру організувала зустріч експертів для обговорення динаміки та результатів попередніх етапів земельної реформи в Україні.
Це перший з серії круглих столів, що відбудуться протягом найближчих трьох місяців та будуть присвячені реформуванню земельних відносин в Україні.
У обговоренні взяли участь відомі експерти галузі земельних відносин України, провідні науковці, фахівці міжнародних організацій, Єврокомісії, Світового банку, посадовці Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, члени комітету ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин, представники громадськості та журналісти. Загалом до дискусії долучились більше 40 учасників.
Учасники узагальнили існуючий досвід та проаналізували основні наслідки чотирьох етапів реформування земельних відносин в Україні за період незалежності.
Голова Держгеокадастру у своєму виступі наголосив на необхідності формування стратегічного бачення подальшого впровадження земельної реформи.
«Назріла нагальна необхідність розробки концепції земельних відносин до 2020 року. Ми маємо свідомо обрати модель розвитку та працювати в рамках цієї моделі. Я противник копіювання та використання готових рішень – навіть найпрогресивніші закордонні практики мають бути адаптовані до природно-кліматичних, геополітичних, соціальних та економічних умов в Україні. Наше завдання – спираючись на експертне та наукове середовище розробити прозору європейську систему земельних відносин з урахуванням цих факторів», – відзначив він.
Источник: www.minregion.gov.

Источник: http://news.realt.ua/novosti-nedvizhimosti-2/zemlya-11/vitchiznyani-ta-mizhnarodni-eksperti-obgovorili-zemelnu-reformu-v-ukrayini-95769.html

Каталог объектов

ЖК «Белый Парус»  пентхаус ЖК «Белый Парус» пентхаус
квартира, пентхаус
Месторасположение: ул. Литературная 1-А
Ориентир: Приморский район / 8-я ст. Б. Фонтана
Площадь: 208,4 м.кв.

Подробнее

Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7,  участок 9.4 сотки. Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7, участок 9.4 сотки.
Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7, участок 9.4 сотки.
Подробнее

Отель на Французком бул. Отель на Французком бул.
Ориентир: г. Одесса, Французский бульвар
Строение: 2 100 кв.м.
Зем. участок: 1 га

Подробнее

Гранитный карьер Гранитный карьер
Ориентир: Николаевская обл.
Карьерное поле: 23 га
Запасы: 2 490 000 куб.м

Подробнее