Главная  /  Информация  /  Новости рынка недвижимости  /  У податку на нерухомість варто враховувати ринкову вартість майна – експерт.

У податку на нерухомість варто враховувати ринкову вартість майна – експерт.

 

Згідно з актуальним оподаткуванням нерухомості, за цегляний будинок власники платять такий самий податок, як і на дерев’яний туалет.

За словами економічного експерта Ярослава Жаліло, у податку на нерухомість необхідно враховувати ринкову вартість майна, а не загальний метраж.

Також, на думку експерта, загальна сума податків на нерухомість, що їх сплатили українці до держбюджету у 2015 році — 521 млн грн, — невелика.

Ринкова вартість нерухомості повинна формуватися з багатьох факторів, серед яких інформація про те, коли та де було зведено будинок і які матеріали при цьому використовувалися.

Зараз держава пропонує платникам податків оподатковувати загальну площу усіх будівель. Таким чином, сільський туалет підлягає такому ж оподаткуванню, як і новий житловий будинок.

Також, за словами Ярослава Жаліло, податок на нерухомість мають платити лише якщо домогосподарство має кілька житлових приміщень. Такий податок має включати у себе можливість надання соціальних пільг.

Domik.ua нагадує, що за інформацією Державної фіскальної служби, з початку поточного року громадяни України сплатили 521 млн грн податків на нерухомість, що є 115% від необхідної норми

Источник: domik.ua

 

Каталог объектов

Гранитный карьер Гранитный карьер
Ориентир: Николаевская обл.
Карьерное поле: 23 га
Запасы: 2 490 000 куб.м

Подробнее

ЖК «Белый Парус»  пентхаус ЖК «Белый Парус» пентхаус
квартира, пентхаус
Месторасположение: ул. Литературная 1-А
Ориентир: Приморский район / 8-я ст. Б. Фонтана
Площадь: 208,4 м.кв.

Подробнее

Отель на Французком бул. Отель на Французком бул.
Ориентир: г. Одесса, Французский бульвар
Строение: 2 100 кв.м.
Зем. участок: 1 га

Подробнее

Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7,  участок 9.4 сотки. Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7, участок 9.4 сотки.
Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7, участок 9.4 сотки.
Подробнее