Главная  /  Информация  /  Новости рынка недвижимости  /  Тарифи в дії: хто може лишитися без житла через дорогі комунальні послуги.

Тарифи в дії: хто може лишитися без житла через дорогі комунальні послуги.

 

Українці очікують нових квитанцій за комунальні послуги. І якщо до дорогого світла споживачі вже дещо звикли, то вартість опалення буде «сюрпризом», адже ніхто достеменно не знає, скільки доведеться заплатити.

В Україні точаться дискусії відносно обгрунтованості тарифів, а коммунальні послуги не дешевшають. Щоб допомогти громадяням сплачувати квитанції, уряд спростив процес нарахування субсидій. Та, за словами фахівців, це не вирішить ані проблеми житлово-комунальної галузі, ані українців.

Переконаний у недієвості субсидій і соціальний експерт, член партії «Батьківщина» Андрій Павловський. Він нагадав, що на розмір субсидії впливає дохід родини за місяц — що він буде вище, то менше нарахують компенсації. «Це не допоможе споживачам, адже вартість комунальних послуг буде високою. Приміром, у Києві за двокімнатну квартиру доведеться заплатити від 900 грн, а за трикімнатну — 1200 грн. При цьому, середній розмір субсидій, які отримують українці, — 120 — 200 грн», - зазначив експерт.

За його словами, скрутно доведеться пенсіонерам, котрі отримують невеликі пенсії: «Якщо пенсіонерам, які отримують 1200 грн доходу, прийде платіжка в 900 грн, то субсидія не допоможе, і вони будуть жити впроголодь, бо звикли завжди оплачувати комунальні послуги».

Дорогі тарифи можуть призвести до збільшення неплатежів за комунальні послуги. «Якщо у родини виникне вибір заплатити комуналку чи нагодувати або одягнути дитину, то, вочевидь, платити за послуги ЖКГ будуть менше», - переконаний експрет. Заборгованість споживачів перед постачальниками послуг може призвести до втрати житла. Ще рік тому парламент прийняв зміни до Цивільного кодексу, якими дозволив забирати квартири за борги . «Майно описується, потім продається, з виручених коштів сплачуються борги, а решту отримує споживач», - пояснив Андрій Павловський. За словами експерта, тільки у Чернігівській області за останніх 2 місяці заборгованість збільшилась на 30%.

Источник:  domik.ua/novosti/tarifi-v-diyi-xto-mozhe-lishitisya-bez-zhitla-cherez-dorogi-komunalni-poslugi-n242211.html

 

 

Каталог объектов

ЖК «Белый Парус»  пентхаус ЖК «Белый Парус» пентхаус
квартира, пентхаус
Месторасположение: ул. Литературная 1-А
Ориентир: Приморский район / 8-я ст. Б. Фонтана
Площадь: 208,4 м.кв.

Подробнее

Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7,  участок 9.4 сотки. Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7, участок 9.4 сотки.
Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7, участок 9.4 сотки.
Подробнее

Гранитный карьер Гранитный карьер
Ориентир: Николаевская обл.
Карьерное поле: 23 га
Запасы: 2 490 000 куб.м

Подробнее

Отель на Французком бул. Отель на Французком бул.
Ориентир: г. Одесса, Французский бульвар
Строение: 2 100 кв.м.
Зем. участок: 1 га

Подробнее