Главная  /  Информация  /  Новости рынка недвижимости  /  Секрети водоканалу: водопрвідна вода непридатна до вживання коштує на 20% менше.

Секрети водоканалу: водопрвідна вода непридатна до вживання коштує на 20% менше.

 

В Україні пити водопровідну воду небезпечно, хоча вона нібито відповідає усім нормам.

Споживачі неодноразово зверталися до водоканалів щодо незадовільної якості води. Нерідко з-під кранів тече іржава вода , за яку українці мають сплачувати згідно з новими тарифами, що здорожчали у декілька разів. У Києві якість водопровідної води постійно контролюють та заявляють про те, що вона відповідає усім нормам. Та незважаючи на це, пити таку воду небезпечно . Іноді з кранів киян тече просто-таки іржава, жовтувата вода. Її не те що пити не можна, ба навіть мити посуд чи руки небезпечно. А чи проводять постійні перевірки води у невеликих містах?

В українців є інструмент, завдяки якому можна змусити місцеву владу або поліпшити якість води, або зменшити її вартість. Ще 17 лютого 2010 року Кабінет міністрів України підписав розпорядження № 151 «Про затвердження Порядку проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості». Згідно з цим документом, місцева влада має повертати 20% вартості води, яка не відповідає стандартам якості. Таким чином, з кожної гривні, сплаченої за неякісну воду, влада повинна повернути 20 копійок. Перерахунок має проводитися за весь період, коли повставлялася вода низької якості . Юристи роз'яснюють, що споживачі можуть у судовому порядку вимагати компенсації у місцевої влади.

Однак проблема не тільки у тому, аби змусити владу повернути кошти чи поліпшити якість води. В Україні потрібно переглядати самі стандарти якості і створювати такі, що відповідають європейським. У багатьох містах Європи воду з-під крану можна сміливо пити, а от коли вода в українських оселях буде безпечною?

Источник: domik.ua

 

 

Каталог объектов

Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7,  участок 9.4 сотки. Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7, участок 9.4 сотки.
Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7, участок 9.4 сотки.
Подробнее

Отель на Французком бул. Отель на Французком бул.
Ориентир: г. Одесса, Французский бульвар
Строение: 2 100 кв.м.
Зем. участок: 1 га

Подробнее

ЖК «Белый Парус»  пентхаус ЖК «Белый Парус» пентхаус
квартира, пентхаус
Месторасположение: ул. Литературная 1-А
Ориентир: Приморский район / 8-я ст. Б. Фонтана
Площадь: 208,4 м.кв.

Подробнее

Гранитный карьер Гранитный карьер
Ориентир: Николаевская обл.
Карьерное поле: 23 га
Запасы: 2 490 000 куб.м

Подробнее