Главная  /  Информация  /  Новости рынка недвижимости  /  Які будинки та споруди визнано найкращими в Україні в 2015 році.

Які будинки та споруди визнано найкращими в Україні в 2015 році.

 

Завершився конкурс на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2015 році. Перше місце серед житлових об'єктів віддано будинку в Броварах.

Журі конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2015 році, обрало переможців у чотирьох номінаціях: об’єкти житлового будівництва; об’єкти виробничого призначення; об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури та об’єкти громадського призначення.

«Цей традиційний конкурс важливий та потрібний для всієї будівельної галузі. Його метою є показати роботу містобудівників, архітекторів та забудовників, які у сучасних непростих інвестиційних умовах продовжують створювати хороші та цікаві об’єкти, що можуть бути прикладом для інших», - зазначив Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода, відкриваючи 11 липня засідання журі.

За його словами, проведення конкурсу сприяє підвищенню якості проектування будівництва, поширенню досвіду із впровадження нових прогресивних технологій, будівельних матеріалів, виробів і конструкцій, вдалих конструктивно-планувальних та архітектурних рішень, популяризації кращих об’єктів житлово-цивільного та промислового призначення.

Відповідно до рішення журі, переможцями конкурсу у номінації «Об’єкти житлового будівництва» стали проекти:

Будівництво багатоквартирної житлової забудови на території 3-го мікрорайону IV житлового району в м. Бровари (житловий будинок №2 по вул. Київській, 245 ) – перше місце. Ця новобудова під Києвом входить до складу ЖК “Лісовий квартал” .

Чотириповерховий багатоквартирний житловий будинок з мансардним поверхом (для розміщення творчих майстерень) з цокольним поверхом (для розміщення нежитлових приміщень) по вул. Гагаріна, 118в у м. Сєвєродонецьк Луганської області – друге місце.

Житлово-адміністративний комплекс з підземним паркінгом по вул. Мельникова, 51 в Шевченківському районі м. Київ – третє місце.

У номінації «Об’єкти виробничого призначення»:

Олійноекстракційний завод по переробці соняшнику, рапсу, сої (IV черга), ІІ пусковий комплекс за адресою: 2-й км автодороги на морський торгівельний порт «Південний» на території Візирської сільради Комінтернівського району Одеської області – перше місце.

Реконструкція елеватора із збільшенням ємності зберігання до 75 600 тонн по вул. Калініна, 18 усмт Капітанівка Новомиргородського р-ну Кіровоградської обл. – друге місце.

Будівництво відділення підготовки та зберігання смоли по вул. Жовтневій, 11б у м. Коростень Житомирської обл. – третє місце.

У номінації «Об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури»:

Пішохідні переходи закритого типу в різних рівнях із проїзною частиною просп. Газети «Правда» в м. Дніпропетровськ (І черга будівництва) – перше місце.

У номінації «Об’єкти громадського призначення»:

Реконструкція будівлі майстерні центральної садиби, торгівельного центру, будівлі майстерні з добудовою під фізкультурно-оздоровчий комплекс з плавальними басейнами для оздоровчого плавання та ігор (аквапарк) по вул. Кам’янецька, 122 у м. Хмельницький – перше місце.

Будівництво ЗОШ І-ІІ ступенів на 126 учнів в с. Соколів Теребовлянського району Tернопільськоїобласті – друге місце.

Реконструкція поліклініки комунального закладу «Володимирецька центральна районна лікарня» під лікувальний корпус по вул. Грушевського, 39 в смт Володимирець Рівненської області – третє місце.

«За підсумками засідання рекомендовано вивести в окрему номінацію культові споруди та доручити ДАБІ провести додатково розгляд конкурсних пропозицій окремо по цьому питанню з подальшим винесенням на розгляд журі», - повідомила директор Департаменту державних програм та розвитку житлового будівництва Мінрегіону Наталія Козловська.

До складу журі конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2015 році, увійшли: Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, голова журі В’ячеслав Негода, голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України, заступник голови журі Олексій Кудрявцев, представникиМінрегіону, Академії будівництва України, ПАТ «Гіпроцивільпромбуд», ради Українського об’єднання проектних організацій будівництва, ДП «Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва «УкрНДПІцивільбуд», Конфедерації будівельників України, Національної спілки архітекторів України, ДП Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» ім. Ю.М. Білоконя.

Источник: domik.ua

 

 

 

 

Каталог объектов

ЖК «Белый Парус»  пентхаус ЖК «Белый Парус» пентхаус
квартира, пентхаус
Месторасположение: ул. Литературная 1-А
Ориентир: Приморский район / 8-я ст. Б. Фонтана
Площадь: 208,4 м.кв.

Подробнее

Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7,  участок 9.4 сотки. Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7, участок 9.4 сотки.
Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7, участок 9.4 сотки.
Подробнее

Отель на Французком бул. Отель на Французком бул.
Ориентир: г. Одесса, Французский бульвар
Строение: 2 100 кв.м.
Зем. участок: 1 га

Подробнее

Гранитный карьер Гранитный карьер
Ориентир: Николаевская обл.
Карьерное поле: 23 га
Запасы: 2 490 000 куб.м

Подробнее