Главная  /  Информация  /  Новости рынка недвижимости  /  Як сплачувати тільки за фактичний обсяг використаної холодної води.

Як сплачувати тільки за фактичний обсяг використаної холодної води.

 

Кияни скаржаться, що “Київводоканал” нараховує завищені об'єми спожитої холодної води. А за фактичними показниками лічильників об'єм води, спожитої за місяць, значно менший.

В “Київводоканалі” розповіли, як сплачувати за холодну воду за фактичники показниками лічильників. Для чіткого обліку використаних послуг та сплати виключно за спожитий обсяг води, мешканці повинні регулярно надавати показники лічильників та сплачувати щомісячно за послуги до 20-го числа.

Як стало відомо Domik.ua, термін передачі показників збільшено – відтепер з 10-го числа і до кінця місяця дані приймаються через сайт www.vodokanal.kiev.ua (кнопка «Лічильники»/«Надати показники лічильників»), контакт-центр за номером +38 (044) 202-02-02 абоу Центрі комунального сервісу(адреси точок прийому споживачів на http://cks.kiev.ua/contacts ), а також окремого поля для заповнення у квитанція ГІОЦ. Це передбачено пунктом 2.5. публічного договору між ПАТ «АК «Київводоканал» та споживачами про надання послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) та пунктом 14 Правил, затверджених постановою Кабміну №630 від 21.07.2005.

Якщо споживач своєчасно поінформував про обсяги спожитої холодної та гарячої води, то в наступному місяці він отримає квитанцію зі скоригованими даними, а перерахунок буде здійснено після виходу контролера Київводоканалу для звірки показників.

Голова правління – генеральний директор ПАТ «АК «Київводоканал» Дмитро Новицький нагадав, що у червні цього року Київводоканал спільно з КК «Центр комунального сервісу» (ЦКС) та ГІОЦ розпочали роботу із системними неплатниками. Зокрема, мешканцям, які взагалі не сплачували за використані послуги понад три місяці, була нарахована оплата згідно з нормативом. Споживачі, які сплачували нерегулярно, отримали квитанції з показниками середньомісячного споживання. Крім того, абонентам, які проживають у квартирі, де ніхто не прописаний, але користуються послугою, нараховано сплату за обсяг у розрахунку на одну особу.

Источник: domik.ua

 

 

Каталог объектов

ЖК «Белый Парус»  пентхаус ЖК «Белый Парус» пентхаус
квартира, пентхаус
Месторасположение: ул. Литературная 1-А
Ориентир: Приморский район / 8-я ст. Б. Фонтана
Площадь: 208,4 м.кв.

Подробнее

Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7,  участок 9.4 сотки. Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7, участок 9.4 сотки.
Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7, участок 9.4 сотки.
Подробнее

Гранитный карьер Гранитный карьер
Ориентир: Николаевская обл.
Карьерное поле: 23 га
Запасы: 2 490 000 куб.м

Подробнее

Отель на Французком бул. Отель на Французком бул.
Ориентир: г. Одесса, Французский бульвар
Строение: 2 100 кв.м.
Зем. участок: 1 га

Подробнее